o nas

Jesteśmy miłośnikami zwierząt i ładnych przedmiotów. Wierzymy, że te pierwsze zasługują na te drugie. Produkty dla zwierząt – podobnie jak te dla ludzi – powinny być piękne i dobrze zaprojektowane. Polski rynek dopiero odkrywa zwierzęcą modę i design. Jak dobrze, że możemy być częścią tej przygody.


Wszystkie nasze produkty robimy ręcznie. Podczas produkcji dbamy o każdy detal i indywidualnie podchodzimy do każdego egzemplarza, stosując staranne wykończenia tak, aby gotowy produkt był możliwie jak najbardziej idealny. Używamy najwyższej jakości materiałów od sprawdzonych dostawców. Nie stosujemy produktów pochodzenia zwierzęcego.


Zastosowanie lin do produkcji naszych akcesoriów daje nam gwarancję ich wysokiej trwałości. Mocne liny oraz silne węzły i sploty sprawiają, że nawet bardzo silne i mocno ciągnące psy mogą bezpiecznie nosić nasze produkty. Dajemy Ci możliwość pełnej personalizacji produktu – możesz wybrać kolor liny, sznurka, elementów metalowych, szerokość obroży oraz dobrać dodatkowe elementy.

Mamy nadzieję, że Ty i Twój zwierzak będziecie czerpać z używania naszych produktów tyle samo przyjemności ile my czerpiemy z ich tworzenia <3