Twój koszyk: 00.00 PLN

Wartość: 0.00 PLN
Do kasy

o nas

Jesteśmy miłośnikami zwierząt i ładnych przedmiotów. Wierzymy, że te pierwsze zasługują na te drugie <3 
Produkty dla zwierząt – podobnie jak te dla ludzi – powinny być piękne i dobrze zaprojektowane. Polski rynek dopiero odkrywa zwierzęcą modę i design. Jak dobrze, że możemy być częścią tej przygody.

manufaktura
Wszystkie nasze produkty robimy ręcznie. 
Podczas produkcji dbamy o każdy detal i indywidualnie podchodzimy do każdego egzemplarza, stosując staranne wykończenia tak, aby gotowy produkt był możliwie jak najbardziej idealny. Używamy najwyższej jakości materiałów od sprawdzonych dostawców. Nie stosujemy produktów pochodzenia zwierzęcego.

produkty
Zastosowanie lin do produkcji naszych akcesoriów daje nam gwarancję ich wysokiej trwałości. Mocne liny oraz silne węzły i sploty sprawiają, że nawet bardzo silne i mocno ciągnące psy mogą bezpiecznie nosić nasze produkty. Dajemy Ci możliwość pełnej personalizacji produktu – możesz wybrać kolor liny, sznurka, elementów metalowych, szerokość obroży oraz dobrać dodatkowe elementy.

fundacja
Współpracujemy na stałe z fundacją Niechciane i Zapomniane, przekazując jej 1% dochodu i wystawiając nasze produkty na aukcje charytatywne. Zamiast kupowania psów z hodowli, zachęcamy Was do adoptowania ich. Mnóstwo zwierząt czeka w schroniskach i fundacjach na ciepły dom.

Mamy nadzieję, że Ty i Twój zwierzak będziecie czerpać z używania naszych produktów tyle samo przyjemności ile my czerpiemy z ich tworzenia <3

Dane adresowe firmy

Berry Zoo
ul. Schroegera 78
01-828 Warszawa
(adres siedziby firmy, nie jest to sklep stacjonarny)


Mail: info@berryzoo.pl

NIP: PL 118 159 30 61

Numer konta: 13 1140 2004 0000 3602 7681 9502

Odbiór osobisty możliwy jest po wcześniejszym potwierdzeniu pod adresem:

Sklep SLOU
Stare Bielany
Al. Zjednoczenia 11
Warszawa

Czynny w godzinach:
pn-pt 11-19 (13-13.30 przerwa obiadowa)
sob 12-16